Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia ziyaretçileri “Hep Yek 3” filmini oyuncularla birlikte izledi

Forum Magnesia, Hep Yek 3 filminin yönetmeni Özgür Bakar, senaristi Bilal Kalyoncu ve oyuncuları İnan Ulaş Torun ile Serdal Genç'i ziyaretçileriyle buluşturdu. 17 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Forum Magnesia ziyaretçileriyle keyifli bir söyleşide buluşan ekip, özel gösterime de katıldı.

Manisa'nın eğlence ve çekim merkezi Forum Magnesia ziyaretçileri, 17 Şubat Pazar günü saat 19.30'da “Hep Yek 3” filminin yönetmeni, senaristi ve oyuncularıyla bir araya geldi. Filmin kamera arkası, komedi filmleri ve daha pek çok konu hakkında keyifli bir sohbetin yaşandığı söyleyişinin ardından saat 20.00'de Forum Magnesia Cinens'te filmin özel gösterimi gerçekleştirildi.

Beladan uzak duramayan Altan ile Gürkan'ın maceralarını konu edinen “Hep Yek 3”ü filmin senaristi, yönetmeni ve oyuncularıyla beraber izleme imkanı bulan Forum Magnesia ziyaretçileri, eğlenceli ve keyifli bir hafta sonu geçirdi.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.