Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia tüm çocukları Niloya ile eğlenceye davet ediyor
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde tüm minikleri sevilen karakter Niloya ile öğrenmeye ve eğlenmeye davet ediyor.
 
Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia, bu hafta sonu yine çocukların ilk adresi olacak. 30 Eylül ve 1 Ekim 2017 tarihlerinde Forum Magnesia'yı ziyaret edecek minikleri, sevilen çizgi karakter Niloya'nın dansları ve oyunları karşılayacak. Hafta sonu saat 14.00 – 18.00 arasında ücretsiz olarak düzenlenecek sahne şovunda, birbirinden neşeli şarkı ve oyunlar Forum Magnesia'nin minik misafirlerinin beğenisine sunulacak.
 
Niloya'dan sürekli yeni şeyler öğrenen ve onu merak eden tüm çocuklar, hafta sonunda Forum Magnesia'ya davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.