Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia Sevgililer Günü'nde yüzlerce sürpriz hediye kazandırdı
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, 10-14 Şubat tarihleri arasında düzenlediği Aşk Havuzu etkinliğiyle toplam 1000 ziyaretçisine sürpriz hediyeler dağıttı.

Forum Magnesia, tüm dünyanın aşkla kutladığı Sevgililer Günü'ne özel bol sürprizli ve çok eğlenceli bir etkinliğe imza attı. 10- 14 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü alışverişlerini Forum Magnesia'dan yapan alışveriş severler, Aşk Havuzu'ndan hediye kazanma fırsatını yakaladı.

Tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, alışveriş merkezine kurulan özel Aşk Havuzu'na olta atma şansı elde etti. Eğlenirken kazandıran etkinlikte toplam 1000 kişi sinema biletinden yemek çekine, küçük ev aletlerinden romantik hediyeliklere pek çok sürprizin sahibi oldu.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 


 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.