Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia Ramazan boyunca geleneksel değerleri ziyaretçileriyle buluşturdu

Ramazan ayı boyunca ziyaretçilerine dopdolu bir program sunan Forum Magnesia, düzenlediği geleneksel etkinliklerle büyüklere nostaljik bir keyif sunarken, küçüklere de unutulmaya yüz tutmuş değerleri tanıttı.

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, Ramazan boyunca tüm ziyaretçilerini eğlenceli ve çok renkli bir programla buluşturdu. Düzenlenen etkinliklerle ziyaretçiler, Ramazan ayının değerlerini dolu dolu yaşama fırsatı yakaladı.
Hazırlanan özel programda Osmanlı Macunu, Pamuk Şekeri ve Osmanlı Şerbeti ikramlarının yanı sıra semazen gösterileri, fasıl dinletisi ve Hacivat-Karagöz gölge oyunu da ziyaretçilerle buluştu.

Ramazan boyunca minik misafirlerini de ihmal etmeyen Forum Magnesia'da her pazar çocuklara özel gerçekleştirilen Hacivat – Karagöz Gölge Oyunu, eski Ramazan geleneklerini interaktif bir uygulamayla miniklere aktardı.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.