Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.08.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia çocukları mesleklerle tanıştıracak
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi Forum Magnesia, Meslek Avcıları'yla ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında minik misafirlerinin gelecekleri için çok önemli bir adım atmasına aracı olacak.
 
Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia, 12-13 ve 19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde, 14.00 – 19.00 saatleri arasında minik misafirleri için Meslek Avcıları ile beraber hazırladığı çok özel bir etkinliğe imza atacak.
 
Çocukları mesleklerle tanıştıracak etkinlik kapsamında doktorluk, inşaat, trafik parkuru, bilim ve meslek tv başlıkları kapsamında çeşitli atölye çalışmaları düzenlenecek. 2-12 yaş tüm Manisalı çocukların ücretsiz olarak katılabileceği meslek atölyelerinde, Forum Magnesia'nın minik misafirleri hem meslekleri tanıma hem de eğitici ve eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacak. 

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.