Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri'nin tüm şehri buluşturacak Ramazan özel etkinlikleri başlıyor
 
Ramazan'a özel hazırlanan etkinlikleriyle Forum Kayseri, bu yıl yine tüm şehrin buluşma noktası olacak. Ziyaretçilerine eski Ramazanları aratmayacak bir program hazırlayan Forum Kayseri, geleneksel eğlencelerin yanı sıra Evrim Akın, Sahrap Soysal ve Ender Saraç'ı da ağırlamaya hazırlanıyor.
 
Kayseri'nin alışveriş ve eğlence mekanı Forum Kayseri, Ramazan ayı boyunca sürecek etkinlikleri ile ziyaretçilerin bu özel ayını şenlendirecek. Birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle Kayserililer, eski Ramazan aylarını aratmayacak keyifli anları Forum Kayseri'de yaşayacak.
 
Hacivat-Karagöz, orta oyunları, sahne gösterileri, her gün yapılacak geleneksel ikramları ve fasıl dinletileriyle, Ramazan'ın geleneksel eğlenceleri Forum Kayseri ziyaretçilerini bekliyor. 27 Mayıs Cumartesi başlayacak olan etkinlikler kapsamında kukla gösterisi ve eğlencebazdan Osmanlı macunu, pamuk şeker, şerbet üçlüsünden oluşan ikramlara dek zengin bir program hazırlanıyor. Meddah ve semazen gösterilerini de unutmayan Forum Kayseri, ziyaretçilerini ünlü isimlerle de buluşturacak.
 
10 Haziran Cumartesi günü Evrim Akın ve Sahrap Soysal ile yapılacak yemek söyleşisinde, iftar yemekleri ile ilgili püf noktalar ve tarifler Forum Kayseri ziyaretçileriyle paylaşılacak.
 
17 Haziran Cumartesi günü ise Ender Saraç ile yapılacak sağlık söyleşisinde Ramazan ayının insan sağlığına faydaları anlatılacak.
 
Şehrin buluşma noktası Forum Kayseri, Ramazan ayı boyunca tüm Kayserilileri bu keyifli programlara katılmaya davet ediyor.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.