Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri'nin altıncı yaşında, tahmin eden kazanıyor!

Modanın en güncel trendlerini, eğlenceyi, lezzeti ve yepyeni deneyimleri seçkin müşterilerine dünyayla aynı anda sunan Forum Kayseri, altıncı yaş kutlamaları kapsamında herkesi “Tahmin Et Kazan” kampanyasına davet ediyor.

9-21 Aralık 2017 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Forum Kayseri ziyaretçileri, hediyelerle dolu odaya girmeye hak kazanacak.

Tahmin Et, Kazan kampanyası kapsamında Forum Kayseri'de kurulan özel odaya 23 ve 24 Aralık tarihlerinde girecek ziyaretçiler, belirlenen süre içerisinde odada bulunan ürünlerin toplam fiyatlarını tahmin etmeye çalışacak. Etkinlik sonunda ürünlerin toplam tutarına en yakın tahmini yapan ziyaretçi belirlenecek. Benzer tahminde bulunanlar olursa, en değerli ürün veya ürünlerin fiyatlarına en yakın tahminde bulunan yarışmacı, oda dolusu hediyeleri kazanacak. 10.00 - 22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçilerin fişlerini Danışma Masası'na onaylatması ve karşılığında katılım davetiyesi alması gerekiyor.

Ziyaretçileriyle beraber kutladığı altıncı yaşında Tahmin Et Kazan'la sürprizlerine devam eden Forum Kayseri'nin sunduğu cazip alışveriş deneyimine herkes davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.