Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri'den sevgilerini paylaşanlara benzersiz hediye!
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler düzenleyen Forum Kayseri'nin bu yıl Sevgililer Günü'ne özel gerçekleştirdiği sosyal medya yarışması başladı. 12 Şubat'a dek devam edecek yarışma kapsamında Zen Diamond markalı üç pırlanta kolyeden birini kazanmak isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!
 
“Paylaş sevgini kap hediyeni” diyen Forum Kayseri'nin Sevgililer Günü'ne özel gerçekleştirdiği yarışması başladı! Forum Kayseri'de bulunan özel fotoğraf alanlarında sevgileriyle poz vererek aşklarını ölümsüzleştiren, #ForumKayserideSevginiPaylaş etiketiyle paylaşımını gerçekleştiren herkes, Zen Diamond markalı üç pırlanta kolyeden birini kazanma şansı yakalayacak.

12 Şubat'a dek devam edecek yarışma için Forum Kayseri'de özel bir Sevgililer Günü dekoru hazırlandı. Yarışmaya katılmak isteyenlerin bu dekorlar önünde sevdikleri ile fotoğraf çektirmesi, #ForumKayserideSevginiPaylaş etiketiyle paylaşımını gerçekleştirmesi gerekiyor. Kazanan 3 kişinin Zen Diamond markalı pırlanta kolyeye sahip olacağı bu cazip yarışmanın sonuçları,  13 Şubat 2019'da Forum Kayseri'nin Instagram hesabından duyurulacak.

Aşk dolu, cazip hediyeli bir alışveriş deneyimi için herkes, Forum Kayseri'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAslisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.