Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri'den çocuklara Kızılderili sürprizi!
 
Forum Kayseri Çocuk Kulübü bu hafta sonu tüm minikleri otantik Kızılderili yaşamını tanımaya davet ediyor. 28-29 Nisan tarihlerinde Forum Kayseri'yi ziyaret eden tüm çocuklar, kurulacak özel kamp alanında ata binip balık tutacak, atölye çalışmalarında keyifle vakit geçirme imkanı bulacak.
 
Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, bu hafta sonu minik misafirlerini Kızılderili dünyasıyla tanıştıracak. 28 ve 29 Nisan Cumartesi ve Pazar günleri, saat 13.00-18.00 arasında 4-12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık düzenlenecek etkinlik için, alışveriş merkezi içine özel bir kamp alanı kurulacak. Kızılderili Kampı'nı ziyaret eden minikler ata binip balık tutacak, birbirinden eğlenceli atölye çalışmalarında keyifle vakit geçirme imkanı yakalayacak.

Kızılderili yaşamını öğrenmek ve deneyimlemek isteyen tüm çocuklar, bu hafta sonunda Forum Kayseri'ye davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.