Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri'de Ramazan'ın insan sağlığına faydaları anlatılacak
 
Ramazan'a özel etkinlikleriyle bu yıl da tüm şehri bir araya getirmeye devam eden Forum Kayseri'nin gerçekleştireceği sağlık söyleşisinde Dr. Ender Saraç, Ramazan ayının insan sağlığına faydalarını anlatacak.
 
Kayseri'nin alışveriş ve eğlence mekanı Forum Kayseri, Ramazan ayı boyunca süren etkinliklerine sağlık söyleşisi ile devam ediyor.
 
Türkiye'de doğal ve sağlıklı yaşamla ilgili bilincin geliştirilmesi konusunda çalışmalara imza atan Dr. Ender Saraç, 17 Haziran Cumartesi günü saat 15.00'te Kayserililer ile bir araya gelecek.
 
Yaklaşık 75 dk. sürecek sağlık söyleşisinde Saraç, Ramazan ayının insan sağlığına faydalarını anlatacak. Söyleşide Saraç ayrıca, sağlıklı beslenme, Ramazan'da dikkat edilmesi gereken beslenme kuralları, Anadolu mutfağının sağlıklı yaşam üzerindeki etkilerini de katılımcılar ile paylaşacak.
 
Şehrin buluşma noktası Forum Kayseri, tüm Kayserilileri bu keyifli söyleşiye katılmaya davet ediyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.