Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri'de okul alışverişi çocuklar için şenlik, aileler için bol kazançlı!

Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, ‘'Okula Dönüş Kampanyası'' ile ziyaretçilerini hediye yağmuruna tutuyor.

Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, ''Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri' ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor.

Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklar için bir şenlik havasına büründüren Forum Kayseri, 11-17 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği kampanyayla, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerini çantadan kaleme, boyadan cetvele kadar pek çok okul ihtiyacının bulunduğu muhteşem bir okul seti ile ödüllendiriyor.

Tatil bitti ama eğlence devam ediyor!
09-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan “Hayalimdeki Oyuncak” okula dönüş etkinliğinde ise çocuklar, hayal güçlerini çizime dönüştürürken hem eğlenecek hem de tasarladıkları oyuncaklara kavuşacak.

 “Hayalimdeki Oyuncak” etkinliği üç ana bölümden oluşacak. İlk bölümde çocuklar, etkinlik alanında kendilerine yardımcı olan genç ressamlar eşliğinde hayallerindeki oyuncağı kağıda dökecek. İkinci bölümde çocuklar üzerinde bir sürü delik ve rakam olan yaşlarına uygun şablonları kendileri için özel hazırlanmış sivri uçlu olmayan büyük iğneler ve renkli iplikler ile sırasıyla birleştirecek ve sonunda hangi oyuncağı yaptığını keşfedecek. “Hayalimdeki Oyuncak” etkinliğinin son bölümünde ise çocuklar, keçeden şablonların içlerini dolduracak ve oyuncaklarına kavuşacaklar. 

Atölyeler hafta sonu toplam 8 seans şeklinde yapılacak ve 5-12 yaşları arasındaki 240 çocuk hayalindeki oyuncağı tasarlayabilecek.

Etkinliklere katılım için 09-24 Eylül tarihleri arasında Forum Kayseri'deki mağazalardan aynı gün içerisinde toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekiyor.

Forum Kayseri, tüm aileleri çocukları ile birlikte sürpriz ve eğlence dolu okula dönüş etkinliğine davet ediyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.