Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri moda haftasında Aleyna Tilki'nin yanı sıra alışverişi fırsata dönüştüren sürpriziyle de şaşırtıyor

Kayseri'nin yaşam merkezi Forum Kayseri, moda haftası kapsamında gerçekleştireceği sürprizlerini ve alışverişleri fırsata dönüştürecek kampanyasını açıkladı: Aleyna Tilki ve DJ Emrah Karaduman, 14 Ekim'de Forum Kayseri'de sevenleriyle buluşacak. Forum Kayseri ayrıca her 250 TL'lik alışverişe 25 TL para hediyesi sunuyor.

Türkiye genelindeki tüm Forum Alışveriş Merkezleri'nde eşzamanlı olarak düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında bu yıl Forum Kayseri Aleyna Tilki'yi ağırlayacak. Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, 14 Ekim 2017 Cumartesi günü Aleyna Tilki ve DJ Emrah Karaduman ile mini konser ve imza günü etkinliği düzenliyor. Türk popunun yükselen yıldızı Aleyna Tilki, saat 16:00'da sergileyeceği mini konser performansının ardından imza vermek üzere hayranlarıyla buluşacak.

Forum Kayseri'den alışveriş kazandırmaya devam ediyor
Alışverişleri her zaman farklı, keyifli ve kazançlı hale getiren Forum Kayseri'nin Forum Fashion Week kapsamında ziyaretçilerine sunduğu bir diğer fırsat ise 250 TL alışverişe 25 TL kazandıran kampanyası olacak. Forum Kayseri Para Kart ile 9-15 Ekim 2017 tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, anında 25 TL kazanacak.
Forum Kayseri, tüm Kayserilileri kazançlı alışverişe ve benzersiz etkinliklerine davet ediyor.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.