Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri Gençlik Festivali için geri sayım başladı!

Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, bu yıl 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceği Gençlik Festivali kapsamında benzersiz bir program sunuyor. Gençliğin enerjisine yakışır festivalde Ebru Şallı'yla pilates yapmak, Ece Seçkin ve Gece Yolcuları'nın şarkılarıyla coşmak, Dilara Koçak'tan sağlıklı yaşamın sırlarını dinlemek ve pek çok özel gösteriyle bu coşkunun bir parçası olmak isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!
 
Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri'nin 12-13 Mayıs 2018 Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceği Gençlik Festivali programı göz kamaştırıyor. Festivalin benzersiz atmosferinde unutulmaz bir hafta sonu geçirmek isteyen herkes, Forum Kayseri'de buluşacak.

Ebru Şallı'yla pilates efsanesi ilk güne damgasını vuracak, Ece Seçkin hayranları müziğe doyacak!
Forum Kayseri Gençlik Festivali, 12 Mayıs Cumartesi, saat 14.00'te La Théiére Sir'in unutulmayacak performansıyla start verecek. Festivale katılanlar saat 15.00'te Ebru Şallı'yla pilates yapma imkanı bulacak. Saat 17.00'de 5 Element jonglör gösterisi festival sahnesini renklendirirken, saat 20.00'de ünlü şarkıcı Ece Seçkin, festival sahnesinden hayranlarını coşturacak.

Festivalin ikinci gününde enerji zirve yapacak, Gece Yolcuları ve Dilara Koçak izleyenlerle buluşacak!
Forum Kayseri Gençlik Festivali'nin ikinci günü olan 13 Mayıs Pazar, saat 14.00'te Moonstar Dance Academy'nin 14 dansçıyla, “Danstan daha fazlası” sloganıyla hazırladığı DNC+ gösterisiyle başlayacak. Saat 15.00'te İnteraktif Zumba Fitness katılımcıları hareketlendirirken, saat 16.00'da Dilara Koçak sağlıklı beslenmenin sırlarını misafirlerle paylaşacak. Saat 17.00'de yeniden sahne alan Moonstar Dance grubunun ardından saat 20.00'de izleyiciyle buluşacak Gece Yolcuları performansı, festivale coşkulu bir kapanış sunacak.
 
Forum Kayseri'de hem festival hem de sahne gençlerin!
Forum Kayseri Gençlik Festivali kapsamında alışveriş merkezi içine kurulacak dev sahne, sürpriz sanatçıların yanı sıra genç yeteneklere de kucak açıyor. “Festival senin, sahne neden olmasın?” diyen Forum Kayseri, yeteneklerine güvenen ve performanslarıyla seyirci önüne çıkmak isteyen gençleri her iki gün de saat 18.00'de izleyiciyle buluşturacak.

Festivalde kazanç devam ediyor!
Forum Kayseri, iki gün boyunca alışveriş merkezine kurulacak Dev Tilt yarışmasıyla, her  gün en yüksek skoru yapan katılımcılara tablet hediye edecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.