Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri gençleri sahneye davet ediyor!
 
Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, bu yıl 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek unutulmaz bir Gençlik Festivali'ne hazırlanıyor. Festival programı kapsamında düzenleyeceği pek çok etkinliğin ve ağırlayacağı sürpriz ünlülerin yanı sıra Forum Kayseri, genç yeteneklere de sahneye çıkma imkanı sunacak.
 
Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, gençlerin enerjisine yakışır bir festivale hazırlanıyor. 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecek Forum Kayseri Gençlik Festivali kapsamında alışveriş merkezi içine kurulacak dev sahne, sürpriz sanatçıların yanı sıra genç yeteneklere de kucak açıyor.

“Festival senin, sahne neden olmasın?” diyen Forum Kayseri, yeteneklerine güvenen ve performanslarıyla seyirci önüne çıkmak isteyen tüm gençlerin başvurularını bekliyor. Forum Kayseri Gençlik Festivali'nde sahne alacak ünlü isimlerden hemen önce, aynı sahnede seyirciyle buluşmak isteyen gençler http://www.forumgenclikfestivali.com/ adresi üzerinden başvuru yapabiliyor. Başvuruların 3 Mayıs 2018'e dek devam edeceği Forum Kayseri Gençlik Festival Sahne Yarışması, 18-24 yaş arası tüm gençlerin katılımına açık olarak gerçekleştiriliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.