Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.01.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri Çocuk Kulübü'nden yepyeni deneyimlerle dolu tatil sürprizi
 
Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, yarıyıl tatilinde minik misafirlerine özel sanat ve eğlence dolu bir program hazırladı.
 
Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, derslerine mola veren minik misafirleri için Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında yepyeni deneyimler sunan bir program hazırladı.

21 Ocak 2018'de başlayan yarıyıl etkinlikleri kapsamında Forum Kayseri'yi ziyaret eden çocuklar Airigami (Balon Katlama) atölyesinde birbirinden güzel oyuncaklar yapmayı öğreniyor. Ünlü balon katlama sanatçısı Eşref Akça eşliğinde muhteşem şovlar izleme imkanı bulan minikler, etkinliğin oyun bölümünde dev balonlar kullanılarak hazırlanan labirentin çıkışını bulmaya çalışıyor. Labirentin sonunda gizli sürprizi yakalamak ve hem eğlenceli hem öğretici bir etkinliğin parçası olmak isteyen çocuklar, 28 Ocak 2018'e kadar Forum Kayseri'ye davetli!

3 – 4 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Küçük Ressamlar etkinliği ise Forum Kayseri'yi ziyaret edecek minikleri sanatla buluşturacak. Dünyaca ünlü ressamları tanıyarak onların en çok bilinen eserlerini yeniden yapma imkanı bulacak çocuklar, kendilerine özel şövaleleri ve ressam kostümleri ile sanat tarihinde eğlenceli bir yolculuğa çıkacak. Forum Kayseri yarıyıl tatilinde Monet, Picasso veya Leonardo Da Vinci olmak isteyen tüm minikleri Çocuk Kulübü'nde ağırlayacak.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.