Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.01.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri, BREEAM 2018 ödüllerine aday

Sürdürülebilirliğe verdiği önem ve çevreyi koruyan uygulamalarıyla Türkiye'nin ilk BREEAM sertifikalı yeşil binası olan Forum Kayseri, bu yıl da BREEAM Ödülleri'nin aday listesine girme başarısı gösterdi. 

Çevreyi ve yeşili koruyan uygulamalarıyla sürdürülebilirlik yaklaşımını ön planda tutan Forum Kayseri, hem bina performansı hem de bina yönetimi konularında çevre dostu, BREEAM sertifikalı yeşil binaları ödüllendiren BREEAM 2018 Ödülleri'nde son altı ticari proje arasında finale kalma başarısını gösterdi.

Forum Kayseri, çevresel ve sürdürülebilir satın alma politikalarının yanı sıra enerji, su tüketimi ve atık yönetimi ile ilgili hayata geçirdiği uygulamalar ve çevre duyarlılığını artıran projeleriyle dünyanın en prestijli bina yönetimi ödüllerine aday olmaya hak kazandı. BREEAM sertifikasını ‘Outstanding' (Olağanüstü) derecesiyle alan Türkiye'nin ilk ve tek alışveriş merkezi Forum Kayseri, BREEAM 2018 Ödülleri'nin “Ticari Projeler” kategorisinde yarışacak.

Fransa'dan 3 ve İspanya'dan 2 ticari projenin de yarışacağı finalde kazananlar, 6 Mart 2018 tarihinde Londra ExCel'de düzenlenecek ödül töreninde belirlenecek.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.