Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.12.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kayseri, 7. yaşını ziyaretçilerine özel iki fırsatla kutluyor!
 
Yıl boyunca düzenlediği kaliteli ve keyifli etkinliklerin yanı sıra cazip fırsatlar da sunan Forum Kayseri, yedinci yaşı şerefine ziyaretçilerine yönelik iki özel sürpriz hazırladı. Forum Kayseri Param Kart Kampanyası ve Şans Yolu oyunuyla alışveriş keyfini kazanca çevirmek isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!
 
Forum Kayseri, yedinci yaşını kutlayacağı Aralık ayında da ziyaretçilerini keyifli kampanyalar ve sürpriz hediyelerle buluşturmaya devam ediyor.
 
Yeni yıl alışverişleriniz Forum Kayseri'nin 7. Yaş hediyesiyle kazanca dönüşecek!
Forum Kayseri'nin doğum günü olan 21 Aralık'ta başlayacak özel kampanyası kapsamında yeni yıl alışverişi için Forum Kayseri'yi ziyaret ederek aynı gün içinde toplam 350 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, anında 30 TL yüklü Forum Kayseri Param Kart kazanma fırsatı elde edecek. Stoklarla sınırlı bu özel fırsattan yararlanmak, yılbaşı alışverişini 7. yaş hediyesiyle taçlandırmak isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!

Forum Kayseri'nin Şans Yolu anında sürpriz hediyeler kazandıracak!
21 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Forum Kayseri'den aynı gün içinde toplam 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, kampanya boyunca 14.00 – 22.00 saatleri arasında Şans Yolu'nda yürüme fırsatı elde edecek! Bu keyifli oyunda birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı, Forum Kayseri ziyaretçilerini bekliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.