Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'nın 18 Mart kortejine davetlisiniz
 
Şehrin gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü'ne özel bir bisiklet korteji etkinliği gerçekleştirecek. 17 Mart Pazar günü saat 12.00'de Forum Kapadokya önünden başlayacak olan ve Bisikletliler Derneği Nevşehir temsilciliğiyle birlikte organize edilen bu özel anma kortejine davetlisiniz!
 
Forum Kapadokya, 1915'te vatan savunması için omuz omuza savaşan kahraman askerlerimizin anısına, Bisikletliler Derneği Nevşehir temsilciliğiyle birlikte özel bir kortej etkinliği organize ediyor. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü'ne özel bu anlamlı etkinlik, Forum Kapadokya'dan başlayarak tüm sokakları kırmızı beyaza boyayacak.

Bisikleti ve bayrağıyla kortejdeki yerini almak isteyen herkes, 17 Mart 2019 Pazar günü saat 12.00'de Forum Kapadokya'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.