Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.07.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'dan yüzlerce kutu hediye çıktı
 
Nevşehir'in ilk alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya'nın hediye kutusu kampanyası bir ay boyunca yüzlerce hediye dağıttı.
 

Forum Kapadokya'nın 20 Haziran-20 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirdiği hediye kutusu kampanyasıyla 1.000 kişiden fazla ziyaretçi sürpriz hediyeler kazandı. Tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm misafirlerin katılmaya hak kazandığı kampanyada, kafelerde geçerli hediye çeklerinden giyim alışverişinde kullanılabilecek indirimlere, ücretsiz oto yıkama, kuaför ve kuru temizleme gibi hizmetlerde geçerli çeklere kadar yüzlerce cazip fırsat ziyaretçilere hediye edildi.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.