Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'dan Nevşehir'de bir ilk: Balmumu Heykel Müzesi
 
Şehrin gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, Nevşehir'de ilk kez görücüye çıkacak Balmumu Heykel Müzesi'ne ev sahipliği yapacak. 14 Nisan – 14 Mayıs tarihleri arasında Kemal Sunal'dan Madonna'ya, Elvis Presley'den Mimar Sinan'a pek çok ünlü ismin büyüleyici balmumu heykellerini yakından görmek isteyen herkes, Forum Kapadokya'ya davetli!

Alışverişin yanı sıra gerçekleştirdiği pek çok etkinlikle de her yaştan ziyaretçinin keyifle zaman geçirmesini sağlayan Forum Kapadokya, bu kez 36 heykelin sergileneceği Balmumu Heykel Müzesi'ni misafirleriyle buluşturuyor.
 
14 Nisan – 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında Forum Kapadokya'yı ziyaret edenler, pek çok ünlü ismin balmumu heykellerini yakından görme ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak. Balmumu Heykel Müzesi'nin giriş biletlerinin fiyatı 10 TL olarak belirlenirken, öğrenciler 8 TL ödeyerek bu keyifli etkinlikten faydalanabilecek. Grupça gelen Forum Kapadokya misafirleri ise özel indirimler alabilecek.
 
Bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyen herkes, Forum Kapadokya'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.