Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'da satranç okulu açılıyor!
 
Şehrin gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, Türkiye Satranç Federasyonu Nevşehir Şubesi'yle işbirliği kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikleri, satranç okulu projesiyle taçlandırıyor. 17 Şubat'ta açılacak ve 6 – 17 yaş arası çocuklara ücretsiz satranç öğretecek okulun dersleri, her pazar günü Forum Kapadokya'da gerçekleştirilecek. Ziyaretçilerine sunduğu keyifli ve kazançlı alışveriş deneyiminin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de dikkat çeken Forum Kapadokya, tüm çocukları satranç okuluna davet ediyor!
 
Forum Kapadokya'nın Türkiye Satranç Federasyonu'yla işbirliğiyle kapsamında imza attığı satranç okulu projesinin ilk dersi, 17 Şubat 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek.

Forum Kapadokya satranç okulunun dersleri her pazar günü 13:00 – 14:00 saatleri arasında 6 - 9 yaş çocukların, 15:00 – 16:00 saatleri arasında ise 10-17 yaş çocukların katılımına açık olacak. Ücretsiz gerçekleştirilecek dersler, 14 Nisan 2019'da mezuniyet turnuvasıyla son bulacak.

Kontenjanla sınırlı satranç okuluna katılmak isteyen tüm çocuklar, Forum Kapadokya'ya davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.