Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'da gerçekleştirilen Sevgililer Günü konseri yoğun ilgi gördü

Düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla şehrin ve çevre illerin cazibe merkezi haline gelen Forum Kapadokya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Merve Özbey ve Erdem Kınay konseri, yoğun ilgiyle gerçekleşti.
 
Forum Kapadokya'nın Sevgililer Günü haftasına özel düzenlediği etkinlikler, 18 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleştirilen Merve Özbey ve Erdem Kınay konseri ile son buldu. Forum Kapadokya ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen coşkulu konserde, sevilen şarkılar hep bir ağızdan söylendi.
 
Şubat Ayı Boyunca Ziyaretçiler Alışverişle Aşka Geldi
 
Şubat ayı boyunca devam “Alışverişle Aşk'a Gel” kampanyası kapsamında haftaiçi alışveriş yapanlar hafta sonu katıldıkları yarışma ile hediyelerini aldılar. Yarışma sırasında bir çift dünya evine ilk adımı atarken, evlilik yıldönümünü kutlamak isteyen bir ziyaretçi de eşine söylediği şarkıyla sahnede yerini aldı. Forum Kapadokya ziyaretçileri bu ay alışveriş ve eğlenceyi birarada yaşadı.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.