Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.01.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya'da “Alışverişle Aşk'a Gel”in!
 
Düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla şehrin ve çevre illerin cazibe merkezi haline gelen Forum Kapadokya, Sevgililer Günü'ne özel kampanyasının yanı sıra tüm ziyaretçilerine Merve Özbey ve Erdem Kınay konserini müjdeliyor!
 
Forum Kapadokya'da Şubat ayı, Sevgililer Günü şerefine hem kazançlı hem eğlenceli geçecek. 29 Ocak – 18 Şubat 2018 tarihleri arasında “Alışverişle Aşk'a Gel” kampanyası kapsamında hafta içi saat 10.00 - 19.00 arasında toplamda yapılacak 150 TL'lik alışveriş,
Kutu Kutu yarışmasına katılım hakkı kazandırıyor.

Forum Kapadokya'da 3,10 ve 17 Şubat tarihlerinde saat 16.00 ve 18.00'de gerçekleştirilecek Kutu Kutu yarışması ise tabletten hediye çekine pek çok sürpriz hediye kazanma fırsatı sunuyor.
 
Sevgililer Günü haftasına özel sürpriz bir etkinliğe de imza atan Forum Kapadokya, 18 Şubat 2018 Pazar günü, ziyaretçilerini ücretsiz olarak düzenlenecek Merve Özbey ve Erdem Kınay konseriyle eğlendirecek. Hem kazançlı hem eğlenceli hem de romantik bir alışveriş deneyimi için, Şubat ayı boyunca herkes Forum Kapadokya'ya davetli!
 

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.