Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya “Genç Bisikletliler”e özel okul açıyor!
 
Şehrin gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, Bisikletliler Derneği Nevşehir temsilciliğiyle gerçekleştirdiği özel işbirliği kapsamında 9 Eylül 2018 tarihi itibariyle “Genç Bisikletliler Okulu”nu açıyor.
 
Farklı illerdeki temsilcilikleriyle alanında aktif rol oynayan Bisikletliler Derneği'nin Nevşehir şubesi ve düzenlediği etkinliklerle şehrin ve çevre illerin cazibe merkezi olarak bilinen Forum Kapadokya'nın özel işbirliği kapsamında, 7-16 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık olacak “Genç Bisikletliler Okulu” projesi, 9 Eylül 2018 Pazar günü hayata geçiyor.

Sekiz haftalık ders programı sonunda katılımcı çocuklara “usta bisikletli sertifikası” verecek olan Genç Bisikletliler Okulu, trafik ve güvenlik kuralları, şehir içi trafiğinde bisiklet kullanım detayları, sürücü hakları ve bisiklet tamiri gibi konularda detaylı bilgiler sunacak. Uygulamalı atölyelerle de desteklenecek olan proje kapsamında, katılımcı çocukların usta birer bisiklet sürücüsü olarak yetiştirilmesi hedefleniyor.

Bisikletin gücünü daha geniş kitlelerle paylaşmayı, bisiklete gönül vermiş çocuk ve gençleri buluşturarak güvenli sürücüler yetiştirmeyi amaçlayan Genç Bisikletliler Okulu'nun tüm öğrencileri, sertifikanın yanı sıra özel hediyelere de sahip olacak. Katılımın ücretsiz olduğu okul projesinde eğitim alan çocuklara, özel bisiklet plakası hazırlanarak ustalıklarını şehrin her yerine taşımaları sağlanacak.

Yapım çalışmaları devam eden ve ilerleyen günlerde hizmete açılacak olan bisiklet parkıyla bisiklet sürücülerine özel imkanlar da sunacak olan Forum Kapadokya, 7-16 yaş arası tüm çocukları Genç Bisikletliler Okulu'nun birer öğrencisi olmaya davet ediyor.

 
 İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.