Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarını iki özel etkinlikle taçlandırıyor!
 
Düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla şehrin ve çevre illerin cazibe merkezi haline gelen Forum Kapadokya, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında iki özel etkinliğe imza atıyor. Forum Kapadokya ve Bisikletliler Derneği işbirliğiyle düzenlenecek özel “Far Alayı”nın yanı sıra ödüllü satranç turnuvası da katılımcılarını bekliyor.
 
Şehrin gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için iki özel etkinliğe imza atıyor. Bisikletliler Derneği'nin yurdun dört bir yanında düzenleyeceği 30 Ağustos Zafer Bayramı Bisiklet Alayı'nda, Nevşehir ilinin buluşma noktası Forum Kapadokya olacak. Bisikletliler Derneği Nevşehir şubesi işbirliğiyle 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 19.30'da başlayacak “Far Alayı” şehrin sokaklarında bayramın coşkusuna yakışır görsel bir şölen sunacak.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı'nı zafere götüren hamlelerle de kutlamak isteyen Forum Kapadokya'da 1-2 Eylül 2018 tarihlerinde Zafer Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecek. Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğiyle gerçekleşecek turnuva, 7-11, 12-16, 18 yaş ve üstü olmak üzere üç kategoride gerçekleştirilecek. Forum Kapadokya Zafer Bayramı Satranç Turnuvası'nda 18 yaş ve üstü kategorisinin birincisi 250 TL, ikincisi 200 TL ve üçüncüsü 150 TL yüklü Forum Kapadokya Kart'a sahip olacak. 7-11 ve 12-16 yaş guruplarının ilk üçe giren yarışmacıları Toyzz Shop ve TeknoSA'dan sürpriz ödüller kazanacak. Ayrıca minik yarışmacıların tamamına, Funkypark Oyun Kartı da hediye edilecek.
 
Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen küçük büyük herkes, Forum Kapadokya'ya davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.