Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Kapadokya 9. yaşını muhteşem bir Emre Aydın konseriyle kutluyor!
 
Şehrin gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, dokuzuncu yılı şerefine ünlü şarkıcı Emre Aydın'ı hayranlarıyla buluşturacak. 25 Kasım Pazar günü sevilen şarkılarını Forum Kapadokya misafirleri için söyleyecek olan ünlü sanatçı, konserin yanı sıra DJ Yasemin Şefik'in katılımıyla keyifli bir söyleşi de gerçekleştirecek. Ekim ayında başlayan “Yılın Şengelir Ailesi” yarışmasının kazananlarının da açıklanacağı doğum günü etkinlikleri için 25 Kasım'da Forum Kapadokya'ya davetlisiniz!
 
Forum Kapadokya, dokuzuncu yılına özel düzenlediği pek çok kampanya ve etkinliğin yanı sıra, 25 Kasım 2018 Pazar günü muhteşem bir Emre Aydın konseri ve söyleşisine ev sahipliği yapacak. Saat 16.00'da başlayacak ve ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikte Emre Aydın, en sevilen parçalarını Forum Kapadokya misafirleri için söyleyecek.
 
Yılın Şengelir Ailesi'nde heyecanlı bekleyiş 25 Kasım'da son buluyor!
Forum Kapadokya'nın 15 Ekim'de başlattığı ödüllü yarışma Şengelir Ailesi'nin kazananları da 25 Kasım'da açıklanacak. Birincinin tam 5.000 TL yüklü Forum Kapadokya kartın yanı sıra 300 TL değerinde Petrol Ofisi yakıt kartına sahip olacağı yarışmada, en çok oy alan ilk 3 kişi de 150 TL değerinde Petrol Ofisi yakıt kartı kazanacak. Ayrıca en çok oy alan ilk 50 katılımcıya sürpriz hediye çeklerinin sunulacağı heyecanlı etkinlik için Forum Kapadokya'ya davetlisiniz!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.