Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.06.2017

Bültene ait dosyalar

BASIN AÇIKLAMASI
 
Sayın Basın Mensubu,  
 
Bugün saat 18.43'te Forum İstanbul alışveriş merkezi içerisinde bir misafirin yanlışlıkla yangın alarmı butonuna basması sonucunda yangın anons sistemi otomatik olarak devreye girmiştir. Durumun anlaşılmasıyla birlikte operasyon sorumlusu görevliler misafirleri kısa süre içerisinde bilgilendirmiştir.  Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde herhangi bir yangın ya da acil müdahale gerektirecek bir hadise yaşanmamıştır.
 
Forum İstanbul'da hayat normal seyriyle devam etmekte, endişe edilecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Bilginize sunarız.
 
Forum İstanbul
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum
https://instagram.com/forum_istanbul
https://twitter.com/forum_istanbul
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.