Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Gaziantep'ten yeni yıl dopingi!
 
Gaziantep'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, yeni yıl alışverişi heyecanınıza doping etkisi yapacak çok özel yılbaşı kampanyasını açıkladı.
 

18 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Forum Gaziantep'ten yapacağınız yılbaşı alışverişleri, anında 50, 100 ve 150 TL yüklü Forum Gaziantep Card kazandırıyor.
 
500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise tam 150 TL para yüklü Forum Gaziantep Card'a anında sahip olmak istiyorsanız, benzersiz bir alışveriş deneyimi için Forum Gaziantep'e davetlisiniz!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumgaziantep.com
https://www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi
https://twitter.com/forum_gaziantep   
https://www.instagram.com/forum_gaziantep/
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.