Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.06.2017

Bültene ait dosyalar

 
Forum Gaziantep'te Bayram saati yaklaşıyor
 
Ramazan Bayram'ına özel olarak çalışma saatlerinde düzenlemeye giden Forum Gaziantep'te alışveriş keyfi ve eğlence hız kesmeden devam edecek.
 
Gazianteplilerin alışveriş ve eğlence Merkezi Forum Gaziantep, Gazianteplilerin Ramazan Bayramı'nın neşesini ailece daha uzun yaşayabilmeleri için çalışma saatlerini yeniden düzenledi.
 
Yeni düzenlemeye göre Forum Gaziantep 22, 23, 24 Haziran'da saat 10.00 ila 24.00 arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Bayram'ın ilk gününün kutlanacağı 25 Haziran Pazar günü saat 14.00'te açılacak olan AVM, saat 22.00'ye kadar açık kalacak. 26 Haziran'dan itibaren yeniden saat 10.00 ila 22.00 arasında hizmet vermeye başlayacak olan Forum Gaziantep, yeni saat düzenlemesi ile ziyaretçilerinin Ramazan Bayramı'nda hem alışveriş yapmasını hem de keyifli zaman geçirmesini amaçlıyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumgaziantep.com
https://www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi
https://twitter.com/forum_gaziantep   
https://www.instagram.com/forum_gaziantep/
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.