Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Gaziantep, Ramazan Ayı boyunca saat 23:00'e kadar açık
 
Forum Gaziantep'te alışveriş keyfi Ramazan'da hız kesmeden devam edecek.

 
Gazianteplilerin alışveriş ve eğlence Merkezi Forum Gaziantep, alışveriş keyfinin Ramazan ayı boyunca kesintisiz sürmesi için  çalışma saatlerini yeniden düzenledi .
 
27 Mayıs – 21 Haziran arasında geçerli olmak üzere, açılış saatini 11:00, kapanış saatini ise 23:00 olarak düzenleyen Forum Gaziantep, böylece ziyaretçilerinin Ramazan ayı boyunca hem alışveriş yapmasını hem de keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumgaziantep.com
https://www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi
https://twitter.com/forum_gaziantep   
https://www.instagram.com/forum_gaziantep/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.