Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un Müzikli Yaz Sohbetleri'nde Keremcem'le muhteşem final
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'un 12 Ağustos Pazar günü gerçekleştirdiği Müzikli Yaz Sohbetleri serisinin son bölümünde, ünlü sanatçı Keremcem unutulmaz bir performansa imza attı.
 
12 Ağustos 2018 Pazar günü saat 16.00'da Özgün'ün moderatörlüğünde dördüncü kez gerçekleştirilen Forum Erzurum Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliği, Keremcem hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. İzleyenlerin coşkuyla eşlik ettiği pek çok şarkı seslendiren Özgün ve Keremcem ikilisi, sahnede gerçekleştirdikleri canlı gitar performanslarıyla Forum Erzurum'un Müzikli Yaz Sohbetleri serisinin finalinde sevenlerini coşturdu.
 
Ünlü sanatçı Özgün'ün her buluşmada moderatörlük yaptığı Müzikli Yaz Sohbetleri, sahnede canlı gerçekleştirilen sohbetin yanı sıra Forum Erzurum ziyaretçilerine benzersiz bir müzik ziyafeti de sundu. Yoğun katılımlarla gerçekleştirilen etkinlik dizisinde, pek çok Forum Erzurum ziyaretçisi, sevdikleri ünlü sanatçılarla tanışma ve fotoğraf çektirme imkanı da yakaladı.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM  
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.