Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un “Müzikli Yaz Sohbetleri” Özgün ve Bahadır Tatlıöz'ün keyifli performansıyla başladı
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'da 22 Temmuz günü gerçekleştirilen Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliğinde beraber sahne alan ünlü sanatçılar Özgün ve Bahadır Tatlıöz, keyifli performanslarıyla izleyenleri coşturdu.
 
İlki 22 Temmuz 2018 Pazar akşamı gerçekleştirilen Forum Erzurum Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliğine Özgün ve Bahadır Tatlıöz'ün neşeli sohbeti damgasını vurdu. Canlı performanslarıyla birbirinden keyifli şarkıları beraber seslendiren ikili, eğlenceli danslarıyla da izleyenleri coşturdu. Forum Erzurum ziyaretçilerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte Özgün ve Bahadır Tatlıöz hem sohbetleri hem de sevilen eserleriyle izleyiciden tam not aldı. 
 
Forum Erzurum, Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliğinde ünlüleri ağırlamaya devam edecek!
Ünlü sanatçı Özgün'ün her buluşmada moderatörlük yapacağı Müzikli Yaz Sohbetleri, sahnede canlı gerçekleştirilecek sohbetin yanı sıra Forum Erzurum ziyaretçilerine benzersiz bir müzik ziyafeti de sunacak. Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliği 29 Temmuz'da Gökhan Türkmen'in, 5 Ağustos'ta Berksan'ın ve 12 Ağustos'ta Keremcem'in katılımıyla gerçekleştirilecek. Bu benzersiz performanslara şahit olmak ve sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyen herkes, Forum Erzurum'da ücretsiz gerçekleştirilecek Müzikli Yaz Sohbetleri'nde davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM  
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.