Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.09.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un minik misafirleri Robocar Poli'yle eğlendi!
 
Forum Erzurum çocukları sevilen karakterler Poli ve Amber maskotları eşliğinde gerçekleştirilen dünyaca ünlü çizgi film Robocar Poli'nin sahne şovunda ağırladı.
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'un minik misafirleri 25 Ağustos – 2 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyaca ünlü çizgi film Robocar Poli etkinliğinde gönüllerince eğlendi. Etkinlik boyunca her gün saat 13.00, 15.00 ve 17.00'de gerçekleştirilen sahne şovunda çocuklar Poli ve Amber'in maskotlarıyla buluştu, bol bol fotoğraf çektirdi.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM  
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.