Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un İndirim Kafesi açıldı
 
Forum Erzurum'un İndirim Kafesi'nde yer alan ünlü markaların outlet ürünleri, görülmemiş fiyatlarla ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

 
Alışveriş ve eğlencenin adresi Forum Erzurum, birçok markanın outlet ve indirimli ürünleriyle yer alacağı İndirim Kafesi mağazasını açtı. Markaların sürekli yenileneceği İndirim Kafesi'nde birbirinden ünlü markalar indirimli ürünlerini satışa sunacak.
 
Ünlü markaların outlet ve indirimli ürünlerinden faydalanmak isteyenler, haftanın her günü AVM saatleriyle eş zamanlı olarak açılıp kapanan İndirim Kafesi'nde buluşacak.
 
İndirim Kafesi'nde yer alan marka ve indirim günleri ise şu şekilde:
11 – 23 Mayıs – Ramsey
25 Mayıs – 6 Haziran – Lescon
8 – 20 Haziran – LTB
22 Haziran – 4 Temmuz – Boyner
5 – 18 Temmuz – Minipicco
20 Temmuz – 1 Ağustos – Kar Spor
3 – 15 Ağustos – İnci
17 – 29 Ağustos - Flo

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.