Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un “Cumhuriyet” temalı ödüllü karakalem resim yarışması sonuçlandı

Alışveriş ve eğlencenin yanı sıra pek çok kültür sanat etkinliğine de ev sahipliği yapan Forum Erzurum tarafından Cumhuriyet Bayramı şerefine düzenlenen ödüllü bir karakalem resim yarışması sonuçlandı. Güzel Sanatlar Fakültesi Lisans ve Lisansüstü öğrencilerinin katılımına açık gerçekleştirilen “Cumhuriyet'in kuruluşunda Erzurum'un önemi” konulu yarışmanın kazananları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.  

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, bu yıl Cumhuriyet Bayramı şerefine çok özel bir yarışmaya ev sahipliği yaptı. Cumhuriyet'in temellerinin atıldığı Erzurum'da 29 Ekim'i coşkuyla kutlamak amacıyla gerçekleştirilen yarışmada birinci Esma Karakaş, ikinci Muhammet Bahadır Nakipoğlu ve üçüncü İrfan Koçer oldu. Yarışmanın jüri özel ödülünü Oğuzhan Turanoğlu alırken Kadir Furkan Olca, Nurevşan Özden ve Nimet Çiftçi de mansiyon ödülüne layık görüldü.

Yarışmanın ödülleri, 29 Ekim 2018 Pazartesi günü Forum Erzurum'da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Güzel Sanatlar Fakültesi Lisans ve Lisansüstü öğrencilerinin katılımına açık olarak düzenlenen Forum Erzurum Karakalem Resim Yarışması'nın birincisi 1.000 TL, ikincisi 750 TL ve üçüncüsü ise 500 TL yüklü Forum Erzurum Kart'a sahip oldu. Jüri özel ödülünün sahibi 350 TL'lik, mansiyon ödülüne layık görülen 3 kişi de 400'er TL'lik Forum Erzurum kart kazandı. 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.