Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un 23 Nisan resim yarışması başlıyor
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi olan Forum Erzurum'un her yıl minikler tarafından heyecanla beklenen 23 Nisan resim yarışması başlıyor. Bu yılki teması “hareketli yaşam” olarak belirlenen ödüllü yarışmaya katılmak isteyen tüm minik ressamlar, kayıt olmak ve detaylı bilgi almak üzere Forum Erzurum'a davetli!

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası olan ve ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Forum Erzurum'un her yıl çocuklar tarafından merakla beklenen resim yarışması başlıyor.

Bu yılki teması “hareketli yaşam” olarak belirlenen yarışma, ödülleriyle de dikkat çekiyor. Birincinin akıllı çocuk saati, ikincinin bisiklet ve üçüncünün Funky Park hediye çekine sahip olacağı keyifli yarışmaya kayıt olmak isteyenler, Forum Erzurum danışma noktasından detaylı bilgi alarak kayıtlarını gerçekleştirebiliyor. 5-8 ve 8-12 yaş olmak üzere iki kategoride yarışacak minikler, 20-23 Nisan 2019 tarihleri arasında alışveriş merkezindeki özel alanda resimlerini yapacaklar. Katılımcı çocukların resim yaparken kullanacakları malzemeler, yarışma alanından temin edilebilecek.

Forum Erzurum'un 23 Nisan resim yarışmasının sonuçları, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek ödül töreniyle açıklanacak. Yeteneğini konuşturmak ve bu keyifli yarışmaya katılarak birbirinden güzel ödüllerden birine sahip olmak isteyen tüm minikler, Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.