Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'dan yapılacak alışverişlerde, evde futbol keyfi hediye
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'dan aynı gün içinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler, Digiturk Play'den Süper Lig Hafta Sonu Paketi kazandıracak. Alışveriş keyfini evde maç keyfine dönüştürmek isteyenler, 15-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli stoklarla sınırlı bu özel hediye için Forum Erzurum'a davetli!
 
Ziyaretçilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyiminin yanı sıra sürpriz fırsatlar ve cazip kampanyalarla da dikkat çeken Forum Erzurum, 15 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak alışverişleri anında futbol keyfine dönüştürüyor. Kampanya süresince aynı gün içinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler, Digiturk Play'den Süper Lig Hafta Sonu Paketi kazandıracak. Alışveriş keyfini stoklarla sınırlı bu özel hediyeyle taçlandırmak isteyenler, Forum Erzurum'a davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.