Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.11.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'dan kutu kutu hediye!

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, 25 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında tüm ziyaretçilerini Hediye Kutusu kampanyasıyla sevindirecek.
 
Forum Erzurum, yılbaşı alışverişinin yaklaştığı günlerde özel bir kampanyaya imza atıyor. 25 Kasım – 3 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Forum Erzurum'un hediye kutusundan anında sürpriz hediyesine sahip olacak.
Televizyondan tablete, buzdolabından cep telefonuna, küçük ev aletlerinden ünlü markaların hediye çeklerine, sinema biletinden yemek keyfine kazançlı ve bol hediyeli bu özel kampanya için herkes Forum Erzurum'un Hediye Kutusu'na davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.