Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da rüya gibi bir Sevgililer Günü
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, bu yıl Sevgililer Günü'nü ziyaretçilerine özel hazırladığı sürprizlerle karşılıyor. Romantik fotoğraflar için Aşk Sokağı, kazançlı alışveriş için Dönme Dolap kampanyası ve 17 Şubat'ta gerçekleştirilecek Emre Kaya konseriyle Forum Erzurum'da herkes için aşk rüzgarları esecek.
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, ziyaretçilerinin hem eğlenceli hem kazançlı bir Sevgililer Günü geçirmesi için cazip etkinlik ve kampanyalar hazırladı.

12 Şubat 2018 itibariyle Forum Erzurum'a kurulacak Aşk Sokağı dekoru, tüm ziyaretçilerin aşk şarkıları eşliğinde harika fotoğraflar çektirmesini sağlayacak. Müzik dinletisi eşliğinde romantik anları ölümsüzleştirmek için Forum Erzurum misafirlerini bekleyen özel dekor, ay sonuna dek ziyarete açık olacak.

Forum Erzurum'dan tek sefere yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişler karşılığında tüm ziyaretçilerin katılımına açık olacak Dönme Dolap kampanyası, anında 25 TL hediye çeki kazandıracak. 12, 13 ve 14 Şubat 2018 tarihlerinde geçerli bu özel kampanya için, Forum Erzurum'a davetlisiniz!

Forum Erzurum'un Sevgililer Günü sürprizleri, 17 Şubat 2018 günü saat 15.00'te başlayacak Emre Kaya konseriyle taçlanacak. Sevilen sanatçı Emre Kaya'yı hayranlarıyla buluşturacak bu neşeli etkinlik, tüm Forum Erzurum ziyaretçilerinin ücretsiz katılımına açık düzenlenecek.

Bu yıl Forum Erzurum'da esecek aşk rüzgarını kaçırmayın!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.