Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da Ramazan keyfi fasıl dinletileri ile devam ediyor
 
Cumartesi ve Pazar akşamları verdiği fasıllarla misafirlerin Ramazan ayına keyif katan Forum Erzurum, alışveriş keyfinin Ramazan ayı boyunca kesintisiz sürmesi için çalışma saatlerini de yeniden düzenledi.
 

Alışveriş ve eğlencenin adresi Forum Erzurum'un Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği fasıllar iftarlara keyif katıyor. Forum Erzurum'un, Ramazan boyunca Cumartesi ve Pazar akşamları verdiği fasıllar sayesinde misafirler iftarlarda eğlenceli vakit geçiriyor.
 
Forum Erzurum ayrıca alışveriş keyfinin Ramazan ayı boyunca kesintisiz sürmesi için çalışma saatlerini de yeniden düzenledi. Buna göre 21 Haziran'a kadar AVM 11.00 ile 23.00 saatleri arasında açık olacak. 22-24 Haziran'da 11.00'den 01.00'e kadar açık olacak Forum Erzurum, Bayram'ın ilk günü saat 13.00-22.00 arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. AVM'nin çalışma saatleri 26 Haziran'dan itibaren yeniden 10.00 – 22.00 şeklinde olacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.