Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da nisan dolu dolu geçti

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, bu yıl nisan ayında minik misafirlerinin yüzünü güldüren pek çok etkinliğe imza attı. “Sağlıklı Yaşam” temalı ödüllü 23 Nisan resim yarışmasına 400 çocuk katılırken, Köstebekgiller ve Maşa ile Koca Ayı etkinliklerinde 2.000'den fazla çocuk doyasıya eğlendi.

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, bu yıl nisan ayı boyunca çocukların yoğun katılımıyla pek çok eğitici ve öğretici etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Forum Erzurum'un her yıl çocuklar tarafından heyecanla beklenen 23 Nisan resim yarışması, 21-22 ve 23 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. “Sağlıklı yaşam için ne yapmalıyız” temalı yarışmaya 5-8 ve 9-12 yaş gruplarında toplam 400 çocuk katıldı. Yüz boyama ve el baskısı gibi faaliyetlerde 1.000'den fazla çocuk, 23 Nisan coşkusunun bir parçası oldu. Forum Erzurum'un Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, T.C. Sağlık Bakanlığı Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Erzurum İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirdiği yarışmanın ödül töreni, 26 Mayıs 2018'de Forum Erzurum'da gerçekleştirilecek. Forum Erzurum 23 Nisan resim yarışması kapsamında her iki yaş kategorisinde seçilecek birincilere Apple markalı iPad tablet, ikincilere bisiklet ve üçüncülere de 200 TL değerinde Forum Erzurum çocuk oyun alanı kartı hediye edilecek.

20,21 ve 22 Nisan 2018'de Köstebekgiller, 28 ve 29 Nisan 2018'de ise Maşa ile Koca Ayı eğlencesine ev sahipliği yapan Forum Erzurum Çocuk Kulübü, etkinliklerde 2.000'den fazla miniği ağırladı. Katılımcı çocuklar keyifli oyunlar oynadı, eğitici bilgiler edindi, sevilen kahramanların gösterilerini izledi ve maskotlarla fotoğraf çektirdi.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.