Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da “İndirim Panayırı” başlıyor!

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'un alanında bir ilke imza attığı İndirim Panayırı kampanyası başlıyor. 3-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek İndirim Panayırı, “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kapsamında beş markanın sunduğu ekstra indirimleri Forum Erzurum ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, sektöründe bir ilke imza atarak “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kapsamında İndirim Panayırı uygulamasını hayata geçiriyor. 3-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Forum Erzurum ziyaretçileriyle buluşacak olan İndirim Panayırı'nda Boyner, Süvari, Hatemoğlu, Tudors ve KRC markalarının ürünleri ekstra indirimlerle ziyaretçilere sunulacak.

Boyner ve KRC ev gereçlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunarken, Süvari 49,80 TL'den başlayan pantolonlar, Tudors 4,90 TL'den başlayan gömlekler,  Hatemoğlu ise 299 TL'den başlayan mont ve kabanlarla İndirim Panayırı'nda yer alıyor.

Yılın her günü sunduğu benzersiz fırsatlarla alışverişleri kazanca dönüştüren Forum Erzurum tüm misafirlerini “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kapsamında gerçekleştirdiği İndirim Panayırı'na davet ediyor.  

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.