Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da düzenlenen Rafadan Tayfa müzikalinde çocuklar çok eğlendi!

Çocuklarda sağlıklı yaşam bilincinin artırılması amacı ile Sağlık Bakanlığı tarafından organize edilen "Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa" müzikal gösterimi, 13-14 Eylül 2017 tarihlerinde Erzurumluların alışveriş ve eğlence mekanı tercihi Forum Erzurum'da gerçekleşti!
 
Küçük büyük herkes için düzenlediği etkinliklerle Erzurumluların buluşma noktası olan Forum Erzurum, yeni okul dönemi başlarken çocuklara yönelik birçok renkli etkinliğe imza atmaya devam ediyor. Bu kez T.C Sağlık Bakanlığı'nın düzenlediği bir etkinliğe ev sahipliği yapan Forum Erzurum'da çocuklar Türkiye'nin en çok izlenen çizgi film Rafadan Tayfa karakterleriyle gülüp eğlendi.

Renkli anların yaşandığı, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması ve çocukları sağlıklı yaşama özendirme temalı “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikal gösteriminde çocuklar hem eğlendi hem de öğrendi. Erzurumluların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte yedi maskot karakter çocuklara keyifli anlar yaşattı. 13-14 Eylül tarihlerinde aileleri ile Forum Erzurum'u ziyaret eden çocuklar müzikali ücretsiz olarak izleme şansını yakaladı.  
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.