Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.02.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da aşk dolu günler başlıyor!

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'un ziyaretçileri bu yıl Şubat ayını aşkla dolu geçirecek! 4 Şubat'ta başlayan Sevgi Yolu'nun sürprizleriyle şaşırmak, 9 Şubat'ta başlayacak özel kampanyayla anında kazanmak, 16 Şubat'ta Aşkım Kapışmak'la sohbet etmek, 17 Şubat'ta Retrobüs'ü canlı dinlemek isteyen herkes, Forum Erzurum'a davetli!

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, bu yıl Şubat ayını aşk ayı ilan ediyor, ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinlikler ve kazançlı kampanyalarla karşılıyor.

Sevgi Yolu'nun sürprizlerine hazır olun!
4 Şubat'ta Forum Erzurum'a kurulan “Sevgi Yolu”, 28 Şubat'a dek pek çok sürpriz etkinliğe ve kampanyaya ev sahipliği yapacak, en keyifli fotoğraflar için çiftler Sevgi Yolu'nda buluşacak.

Forum Erzurum'da yemek yiyenlere, sinema bileti hediye!
4 – 28 Şubat tarihleri arasında pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri Forum Erzurum yemek katından tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, anında sinema bileti hediyesini kazanacak. 

Param Forum Erzurum Card'tan daha güzel tek şey aşk!
9-17 Şubat tarihleri arasında Forum Erzurum'dan aynı günde tek seferde yapılacak 250 TL'lik alışverişler 25 TL, 500 TL'lik alışverişler ise anında 50 TL yüklü Forum Erzurum Param Card kazandıracak!

16-17 Şubat'ta kimseye söz vermeyin!
Forum Erzurum bu yıl Sevgililer Günü şerefine iki özel etkinliğe ev sahipliği yapacak. 16 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 15.00'te Aşkım Kapışmak Forum Erzurum ziyaretçileriyle buluşacak, 17 Şubat 2019 Pazar günü ise tüm ziyaretçiler saat 15.00'te gerçekleştirilecek Retrobüs konseriyle coşacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.