Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum tarafından düzenlenen “Cumhuriyet” temalı ödüllü karakalem resim yarışması için başvurular başladı!

Alışveriş ve eğlencenin yanı sıra pek çok kültür sanat etkinliğine de ev sahipliği yapan Forum Erzurum, bu yıl Cumhuriyet Bayramı şerefine ödüllü bir karakalem resim yarışması düzenliyor. Güzel Sanatlar Fakültesi Lisans ve Lisansüstü öğrencilerinin katılımına açık bu özel yarışmanın konusu, “Cumhuriyet'in kuruluşunda Erzurum'un önemi” olarak açıklandı. 23 Ekim'e dek başvuruları sürecek olan yarışmanın ödül töreni, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda gerçekleştirilecek.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, bu yıl Cumhuriyet Bayramı şerefine çok özel bir yarışmaya ev sahipliği yapacak. Cumhuriyet'in temellerinin atıldığı Erzurum'da 29 Ekim'i coşkuyla kutlamak amacıyla gerçekleştirilen yarışma, Güzel Sanatlar Fakültesi Lisans ve Lisansüstü öğrencilerinin katılımına açık olarak düzenleniyor.

Forum Erzurum Karakalem Resim Yarışması'nın kazananlarını da cazip ödüller bekliyor. Yarışmanın birincisi 1.000 TL, ikincisi 750 TL ve üçüncüsü ise 500 TL yüklü Forum Erzurum Kart'a sahip olurken, jüri özel ödülünün sahibi 350 TL'lik, mansiyon ödülüne layık görülecek 3 kişi de 250'şer TL'lik Forum Erzurum kart kazanacak. 

23 Ekim 2018 Salı gününe dek başvuruya açık olan yarışma kapsamında, başvuru sahiplerinin resimleri 24 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında Forum Erzurum'da sergilenecek. Yarışmanın ödülleri, 29 Ekim 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Cumhuriyet coşkusunu sanatıyla ifade etmek isteyen tüm genç ressamlar, Forum Erzurum'un bu özel yarışmasına davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.