Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum sponsorluğunda düzenlenen Red Bull 400 yarışları nefes kesti
 
Türkiye'de ilk ve tek olan Erzurum'daki kayakla atlama kulelerinde Forum Erzurum'un sponsorluğunda düzenlenen Red Bull 400 şampiyonası yürekleri ağıza getirdi.


Forum Erzurum, ilgiyle takip edilen ve Türkiye'nin pek çok ilinden yarışmacısı bulunan benzersiz bir yarışa sponsor oldu. Dünyadaki en zorlu yarışlardan biri olan Red Bull 400, 20 Mayıs 2017 günü Erzurum Kayakla Atlama Pisti'nde yapıldı.
 
Kayakla atlama kulelerine koşarak tırmanan sporcuların zor anlar yaşadığı etkinlikte, Türkiye'nin çeşitli illerinden Erzurum'a gelen atletler, dağ maratoncuları ve bisikletçiler Erzurum'un Palandöken ilçesindeki Kiremitlik Tepe'de bulunan atlama kulesinde, 400 metrelik parkuru en kısa sürede tamamlamak üzere mücadele etti.        

Kadınlarda Ece Bakıcı'nın 06.19 dakika ile erkeklerde ise Ahmet Arslan'ın 03.55 dakika ile birinci olduğu ve birincilerin Almanya'da düzenlenecek olan dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandığı bu olağanüstü etkinlik, Erzurumluların buluşma noktası Forum Erzurum sponsorluğunda gerçekleştirildi.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.