Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum Masa Tenisi Turnuvası'nın ödül töreni 19 Mayıs'ta gerçekleştirilecek
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum tarafından 9-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvası'nın ödül töreni, 19 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00'te gerçekleştirilecek. Kazananların ödül heyecanına ortak olmak isteyen herkes, Forum Erzurum'a davetli!
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum'un 9-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Halk Turnuvası ve Liselerarası Bireysel Turnuva olmak üzere iki grupta gerçekleştirdiği Masa Tenisi Turnuvası'nın galipleri belli oldu.

19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 15.00'te Forum Erzurum'da gerçekleştirilecek ödül töreninde, her iki grubun da ilk 3'e giren oyuncularına ödülleri sunulacak. Liselerarası  Bireysel Turnuva'da Ömer Faruk Atcıoğlu birinci, Semih Kurt ikinci ve Muhsin Eren Güney üçüncü olurken; Halk Turnuvası'nda ise Serdar Murat Uğur Toprak birinci, Oğuzhan Gitgetir ikinci, Hasan Demir ise üçüncü oldu.
Birincilere 750 TL, ikincilere 500 TL ve üçüncülere 250 TL yüklü Forum Erzurum Kart'ın hediye edileceği ödül törenine, şampiyonların heyecanına ortak olmak isteyen herkes davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.