Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum Masa Tenisi Turnuvası'nın kazananları ödüllerine kavuştu
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum 2-5 Mayıs tarihleri arasında nefes kesen masa tenisi heyecanına ev sahipliği yaptı. Halk Turnuvası ve Liseler Arası Bireysel Turnuva'da ilk üçe girmeyi başaran altı spor severe 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda düzenlenen bir törenle ödülleri takdim edildi.
 
Ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Forum Erzurum, bu kez de masa tenisinde iddialı olan ziyaretçilerine özel 4 günlük bir turnuva düzenledi. Erzurum Gençlik Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ve Erzurum Masa Tenisi Temsilcisi İlhami Yavilioğlu gibi pek çok ismin ziyaret ettiği turnuvada nefes kesen heyecanlı anlar yaşandı.
 
2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Halk Turnuvası'nın birincisi Arda Şen olurken, ikinci Ramazan Özkan, üçüncü ise Mahmut Ateş oldu. 4-5 Mayıs'taki Liseler Arası Bireysel Turnuva'da ise sırasıyla Muhammed İlker, Recep Karaca ve Adem Kayaalp ilk üçe girmeyi başaran isimler oldu.
 
Ödül töreni 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda düzenlendi
Turnuva kapsamında birinciler 750 TL, ikinciler 500 TL ve üçüncüler ise 250 TL para yüklü Forum Erzurum Kartları'nın sahibi oldu. Ödül töreni ise 19 Mayıs Pazar günü saat 14:00'te gerçekleşti. Erzurum Gençlik Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil sporculara ödüllerini takdim etti.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.