Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum Hediye Kabini hem eğlendirdi hem kazandırdı
 
26 - 28 Ocak tarihleri arasında Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'u ziyaret edenler, Hediye Kabini'nden 1.000'e yakın hediye kazandı.

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiği Hediye Kabini kampanyasıyla tabletten saate, küçük ev aletlerinden hediye çeklerine, sinema biletlerinden kişisel bakım ürünlerine dek 1.000'e yakın hediye dağıttı. Tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Forum Erzurum ziyaretçilerinin girmeye hak kazandığı Hediye Kabini, hava akımı yardımıyla uçuşan çekleri yakalayan ziyaretçilere pek çok sürpriz yaptı. Yoğun ilgiyle gerçekleşen kampanyada Forum Erzurum ziyaretçileri hem neşeli hem de kazançlı alışverişin keyfini çıkarttı.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.