Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.12.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum ailesi 12 Aralık'ı hep beraber kutladı!

Şehrin ve bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Forum Erzurum'da 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı. Alışveriş merkezi yönetiminin tüm mağazaları tek tek ziyaret ettiği kutlamalar kapsamında, Forum Erzurum ailesinin her bir üyesine güne özel hediyeler de sunuldu.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum'da bu kez ziyaretçilere sunulan kaliteli ve keyifli alışveriş deneyiminin mimarları olan mağazacılar için özel bir kutlama gerçekleştirildi. Sektörde Mağazacılar Günü olarak anılan 12 Aralık 2018 Çarşamba günü, Forum Erzurum Alışveriş Merkezi Müdürü Caner Sabaner ve ekibi tüm mağazaları tek tek ziyaret etti. Alışveriş merkezi misafirlerine her zaman en kaliteli deneyimi sunmak üzere çalışan Forum Erzurum ailesinin üyeleriyle keyifli bir sohbet ortamının da yakalandığı özel günde, yönetimin hazırladığı hediyeler sahiplerine sunuldu.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.